Cake and Pastry International

DISPLAY ARTISTIC / CANLI BUTİK PASTA SENIOR

CANLI BUTİK PASTA SENIOR

SC-1 ) CANLI BUTİK PASTA – DECORATİON CAKE

“1 kişilik bireysel katılım”

Önceden kesilmiş,şekillendirilmiş strafor,iç destek ve taşıyıcı tabanı da dahil hazırlanıp,şeker hamuru ile kaplanmış şekilde hazır halde getirilip bulundurulacaktır. Yarışmacı istediği temayı seçebilir. Kutlama pastası yapabilir yada Sadece Artistik Büst,heykel yada Figür çalışmasını tercih edip yapabilir. “uygulanacak tasarımda konu ve kompozisyonda yarışmacı Çıplaklık,Dini konular,Siyasi mesajlar hariç istediği temayı seçebilir.” Çalışmanın figürleri ve tüm dekorasyonu yarışma süresi boyunca ve Canlı performansta sergilenmesi zorunludur. Tüm dekor şeker hamurundan olacaktır. Görünmeyecek şeklide iç ve dış destek kullanılabilir. Yardımcı malzeme olarak önceden hazırlanmış dekore edilebilecek ayarda royal icing kreması ve henüz şekillendirilmemiş yenilebilir kağıt kullanılabilir.

NOT;Önceden hazırlanmış hiçbir dekorun kullanılmasına izin verilmeyecektir ve eğer yarışmacı daha önce hazırladığı dekorları kullanılırsa olumsuz değerlendirilir,ciddi puan düşürülür veya gerektiğinde jürinin ürünü diskalifiye edebilme yetkisi vardır. ve süre başladığında yarışmacıya dışardan destek yasaktır.

Yarışmacı Yarışmanın 1.gün saat 10:00 ‘da kendisine ayırılan Çalışma masasında tüm hazırlıkları hazır olup Jürinin bilgilendirmesi ile 180 dakika olan yarışma süresi başladığı anda modelleme başlanacaktır. Süre bitiminde jürinin değerlendirmesi için belirlenen alanda sunularak sergilenecektir. Yarışma sırasında kullanılacak hiçbir malzemede marka reklamı olacak şekilde etiket bulundurulmasına izin verilmeyecektir. Kullanılacak tüm malzeme ve ekipman ve teşhir dekoru yarışmacıya aittir, organizasyon tarafından temin edilmeyecektir. Azami teşhir alanı minimum 30 cm 30 cm maksimum 40 cm x 40 cm olup, yükseklik sınırı yoktur.

25 – 65 yaş

DISPLAY ARTISTIC / CANLI BUTİK PASTA SENIOR KAYIT OL

Yarışma Kayıt Formu

SC-1 ) CANLI BUTİK PASTA – DECORATİON CAKE

Yarışma Başvuru ve Kayıt

Yarışmaya katılmak için formu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz.

Formu doldurup kayıt olduktan sonra gerekli bilgilendirme belirttiğiniz email adresinize gönderilecektir.

Canli Butik Pasta Senior